Kalendarz

Obiekt wynajmowany jest w systemie: sobota - sobota. Minimalny okres wynajmu w sezonie letnim wynosi 7 dni.

We are sorry, this accommodation is not available to book at the moment

O obiekcie

Oferujemy domek letniskowy w którym do dyspozycji Państwa pozostają trzy sypialnie, z wyjściem na duży balkon, dwie łazienki, salon z kuchnią, duży taras z meblami ogrodowymi,telewizor z Cyfrowym Polsatem, DVD, radio, pralka, lodówka z zamrażarką, zmywarka, mikrofala, kuchenka elektryczna, czajnik elektryczny, żelazko, koza żeliwna do ogrzewania i grzejnik elektryczny w łazience i przenośny.
Posesja jest ogrodzona z miejscem parkingowym na dwa pojazdy. Do dyspozycji gości sprzęt ogrodowy, możliwość grillowania na posesji. Cisza, spokój, dom położony jest przy lesie sosnowym. Doskonałe miejsce na wypoczynek dla całej rodziny!
Obiekt całoroczny.

Dodatkowe miejsca/dostawka

Istnieje możliwość dostawki po uprzednim uzgodnieniu.

Zwierzęta

Akceptujemy małe zwierzęta.

Początek doby hotelowej

16.00

Koniec doby hotelowej

10.00

Wyposażenie

  • kuchenka mikrofalowa
  • lodówka
  • parking
  • piecyk typu "koza"
  • pralka
  • sprzęt plażowy

Parking

Dostępne miejsca parkingowe

Poddąbie

PoddąbiePoddąbie to niewielka miejscowość letniskowa nad morzem położona pomiędzy Ustką i Rowami. Historia Poddąbia sięga 1772 roku kiedy to, według niemieckich kronik została założona przez króla Prus Fryderyka Wielkiego.  Pierwotnie Poddąbie nosiło nazwę Neu Strand i należało do znanych rycerskich rodów – von Below, von Puttkamer i von Zitzewitz. Do dziś Poddąbie nie straciło swojego charakteru

Dla aktywnych

Dla aktywnychPoddąbie to idealne miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Przez osadę przebiega słynny Szlak Zwiniętych Torów. Trasa rowerowa prowadząca z Ustki do Rowów przebiega przez malowniczy teren o unikatowych walorach przyrodniczych.

Więcej