Kalendarz

Obiekt wynajmowany jest w systemie: sobota - sobota lub niedziela-niedziela. Minimalny okres wynajmu w sezonie letnim wynosi 7 dni.

We are sorry, this accommodation is not available to book at the moment

O obiekcie

Przestronny 130 metrowy dom położony w willowej dzielnicy Ustki Zachodniej. Gustownie urządzony z przestronną kuchnią, salonem i trzema łazienkami zapewnia komfortowy wypoczynek nad morzem dla nawet 12 osób.
Dom posiada 3 sypialnie duży salon z telewizją Cyfra + oraz dodatkowym ogrzewaniem typu Koza oraz przestronną kuchnio jadalnią w pełni wyposażoną w niezbędny sprzęt do przygotowania posiłków. Na wyposażeniu kuchenka mikrofalowa, zmywarka, sprzęt plażowy, grill ogrodowy.

Dodatkowe miejsca/dostawka

Układ łóżek:
1 pokój: łóżko małżeńskie
2 pokój: dwie rozkładane kanapy (4 miejsca)
3 pokój: jedna kanapa 2 osobowa
4 pokój: dwie rozkładane kanapy (4 miejsca)

Zwierzęta

Akceptujemy małe zwierzęta.

Początek doby hotelowej

16.00

Koniec doby hotelowej

10.00

Wyposażenie

  • grill murowany
  • internet Wi-Fi
  • kuchenka mikrofalowa
  • lodówka
  • parking
  • piecyk typu "koza"
  • pralka
  • sprzęt plażowy
  • taras
  • TV kablowa

Parking

Dostępne trzy miejsca parkingowe

Ustka

UstkaUstka to jeden z najpopularniejszych kurortów nad polskim morzem. Co roku nad Bałtyk do Ustki przyjeżdżają tysiące turystów z Polski i za granicy. Ustka kusi nie tylko szerokimi plażami i czystym morzem ale również bogatą bazą noclegową. W ostatnich latach Ustka oferuje noclegi o naprawdę wysokim standardzie. Już nie tylko pokoje gościnne ale również komfortowe

Dla aktywnych

Dla aktywnychUstka oferuje wiele atrakcji dla wszystkich szukających nie tylko szerokiej plaży ale również zabytkowych budowli, miejsc z ciekawą historią etc. Wśród wielu atrakcji wyróżnić należy takie jak: Bunkry Blüchera - usytuowane na wydmie w zachodniej części Ustki,pozostałości po III Rzeszy Trzecie molo - pozostałość po niedokończonej inwestycji zapoczątkowanej w 1938 roku przez hitlerowskie Niemcy. Inwestycję osobiście zatwierdził sam Hermann Goering. Szlak zwiniętych torów - trasa rowerowa z Ustki do Rowów biegnąca nasypami kolejowymi po bezdrożach w sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego

Atrakcje wieczorem

Atrakcje wieczoremJeśli lubicie Państwo nocne imprezowanie to w tej materii Ustka ma również wiele do zaoferowania. Zjadziecie tu kilka dyskotek, dancingi z karaoke, cykliczne koncerty i imprezy na promenadzie oraz oczywiście słynnego na cały kraj pokazu sztucznych ogni.

Historia i ciekawostki

Historia i ciekawostkiPierwsza udokumentowana wzmianka o Ustce pochodzi z 1337 roku. Na początku była małą osadą rybacką, ale już na przełomie XVI/XVII w. miała już około 500 mieszkańców. W roku 1593 otworzono pierwszą szkołę! W 1900 roku Ustka uzyskała samodzielność administracyjną, a 22 marca 1935 r. otrzymała prawa miejskie. Posiadała wtedy nieco ponad 4000 mieszkańców.

Więcej