Kalendarz

We are sorry, this accommodation is not available to book at the moment

O obiekcie

Apartament na parterze

W apartamencie dolnym znajduje się duży 60m.kw. salon z kominkiem oraz aneksem kuchennym ,sypialnia z łożem małżeńskim oraz łazienka.
Apartament przeznaczony jest dla 5 osób (dodatkowa 1 osoba za dopłatą)
Wyposażenie
TV, lodówka, płyta ceramiczna, piekarnik elektryczny, zmywarka, pralka automatyczna, czajnik elektryczny, komplet naczyń kuchennych
Apartament na piętrze

W apartamencie górnym jest pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka. Apartament przeznaczony jest dla 5 osób (dodatkowo 2 osoby za dopłatą)
Wyposażenie
TV, lodówka, mikrofalówka, płyta ceramiczna, czajnik elektryczny, komplet naczyń kuchennych.

Do każdego apartamentu zapewniamy na ternie posesji jedno miejsce parkingowe.
Apartamenty są ogrzewane, co umożliwia ich wynajem poza sezonem letnim

Początek doby hotelowej

16.00

Koniec doby hotelowej

10.00

Wyposażenie

  • grill murowany
  • kominek
  • kuchenka mikrofalowa
  • lodówka
  • parking
  • pralka
  • sprzęt plażowy

Poddąbie

PoddąbiePoddąbie to niewielka miejscowość letniskowa nad morzem położona pomiędzy Ustką i Rowami. Historia Poddąbia sięga 1772 roku kiedy to, według niemieckich kronik została założona przez króla Prus Fryderyka Wielkiego.  Pierwotnie Poddąbie nosiło nazwę Neu Strand i należało do znanych rycerskich rodów – von Below, von Puttkamer i von Zitzewitz. Do dziś Poddąbie nie straciło swojego charakteru

Dla aktywnych

Dla aktywnychPoddąbie to idealne miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Przez osadę przebiega słynny Szlak Zwiniętych Torów. Trasa rowerowa prowadząca z Ustki do Rowów przebiega przez malowniczy teren o unikatowych walorach przyrodniczych.

Więcej